צרו קשר עוד היום

מי אנחנו

מ.ל.ר.ן פרוייקטים ומסחר בע"מ

שותפים להצלחה שלך

אנו פועלים בתחום מתן אשראי לעסקים קטנים ובינוניים (B2B). חברתנו נוסדה בשנת 2008 במטרה להביא את בשורת המימון החוץ בנקאי לעסקים בחברה הערבית בישראל. מאז התחלנו לפעול פיתחנו פעילות ענפה במגוון תחומי האשראי החוץ בנקאי לעסקים לרבות הלוואות לעסקים, ניכיון צ’קים, ליסינג למימון רכישת ציוד וכלי צמ“ה ומימון לרכישת נדל“ן. סך מחזור העסקאות המצטבר של חברתנו מאז הווסדה הינו יותר 8 מליארד ש“ח. אנו פועלים מתוקף רשיון שהוענק לנו מאת רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר. במהלך חודש דצמבר 2019 הנפקנו אג“ח בבורסה לניירות ערך, תל-אביב.

החזון של מ.ל.ר.ן

להיות מוסד פיננסי מוביל הממוקד במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיו והפועל להצמחת האקלים העסקי בחברה הערבית בישראל. אנו מחויבים לפעול לפי ערכי היסוד של יושרה, אמינות, מקצוענות ואחריות חברתית.

אמנת השירות של מ.ל.ר.ן

אנו במ.ל.ר.ן מאמינים כי בסיס ההצלחה שלנו הינו שירות טוב, מהיר, יעיל ומקצועי אשר אנו מעניקים ללקוחותינו בבית העסק. אנו מפעילים מערך רחב של נציגים הפרוסים בכל רחבי הארץ ומאפשרים מתן מענה ללקוחותינו מבלי שהם יצטרכו לעזוב את בית העסק.

מסר מהמנכ“ל:

שמי מואנד ריאן, אני המייסד והמנכ“ל של חברת מ.ל.ר.ן ואני מזמין אותך באופן אישי להצטרף אל משפחת מ.ל.ר.ן הכולל קבוצה רחבה של עסקים גדולים וקטנים, עסקים טובים ומצליחים בדיוק כמו העסק שלך. אני מאמין כי עסקים עושים קודם כל עם אנשים, תוך שמירה על כבוד הדדי, שקיפות, זמינות ויחס אישי. אשמח לראות אותך מצטרף אלינו ולהיפגש עמך וללוות אותך באופן אישי.

מהיום בו יסדתי את מ.ל.ר.ן ראיתי לנגד עיניי את טובת העסקים בחברה הערבית שאני בא ממנה. הייתי שם כבעל עסק וראיתי מקרוב את האתגרים הכרוכים בניהול, פיתוח והצמחה של עסק מצליח ולשם כך הקמתי את מ.ל.ר.ן, אנחנו כאן כדי לסייע לעסק שלך למצות את הפוטנציאל שלו ולצמוח, הצלחה של העסק שלך היא הצלחה שלנו. אני פועל לילות כימים כדי להבטיח כי נעמיד לרשותך את השירות הטוב ביותר בתנאים עסקיים נוחים התואמים את הצרכים שלך. 

בברכה, מואנד ריאן, מנכ“ל ומייסד מ.ל.ר.ן

עסקים עושים עם אנשים

הנהלת החברה

דוד גרנות
יו"ר מ.ל.ר.ן פרוייקטים ומסחר בע"מ
מוהנד ריאן
מייסד ומנכ״ל מ.ל.ר.ן פרוייקטים ומסחר בע"מ
אלכס שקולניקוב, רו"ח
משנה מנכ"ל
אתי אלון
מנהלת חיתום וחדר עסקאות
מוסטפה נג'מי
מנהל קשרי לקוחות
עירית שדר טוביאס
עו"ד, יועמ"ש ראשית ומזכירת חברה
אוהד סיסו
סמנכ"ל כספים
רו"ח יוסף גינוסר
מבקר הפנימי של החברה (במיקור חוץ)
עו"ד אורן חודין
קצין ציות

צריך מימון לעסק

צור קשר עוד היום

פרטי התקשרות


  פרטי התקשרות

  טלפון
  03-6424071
  אימייל
  info@mlrn.co.il
  מיקום
  רחוב המנופים 11, בניין A, הרצליה, 4672562
  whatsapp
  0548948533